Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Cytat Cafe

Bawialnia - fragment wnętrza kawiarni

  Kawiarnia Cytat Cafe powstała 4 listopada 2014 roku bez wielkiego otwarcia, bez fetowania, po prostu otworzyły się progi nowego miejsca, które miało zmieniać każdy dzień – nasz i naszych Gości – na lepszy. Od tamtej pory, każdego poranka wrzucamy do ogromnego słoja jedno ziarno kawy i patrząc jak z każdym dniem uparcie zmierza do krawędzi uśmiechamy się na myśl ile jeszcze słonecznych dni w Cytacie przed nami.

  Kawiarnia narodziła się w głowie zwykłego-niezwykłego chłopaka, który rozpocząwszy dążenie do spełnienia swojego marzenia, spotkał na swojej drodze zwykłą-niezwykłą dziewczynę. W ten właśnie sposób powstało miejsce pełne domowego ciepła, pogodnego uśmiechu oraz inspirujących rozmów przy wyśmienitej kawie. On postarał się o środki na realizację celu, błyskawicznie odnowił miejsce i zadbał o wyposażenie, ona wyczarowała dodatki i ociepliła wnętrze. Razem opracowali menu rozkosznie łechcące podniebienia największych smakoszy i z radością nierzadko sami stają za barem, żeby spotykać ciekawych Gości odwiedzających Cytat.

  Marzeniem Kuby, właściciela i jednego z najlepszych baristów w Krakowie, było sprawiać, że ludzie, którzy wchodzą do Cytatu smutni, wychodzili zeń szczęśliwi i wielokrotnie z radością stwierdził, że udaje się to realizować.
  Lokal jest pełen cytatów, inspirujących, dowcipnych i zachęcających do odnajdowania swojej drogi w życiu.
  Niezależnie od temperatury na zewnątrz zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszego miejsca, które codziennie nas inspiruje, pozwól by zainspirowało też Ciebie!

  Z pozdrowieniami pachnącymi kawą,
Kuba & Kasia

O nas

Kawiarnia narodziła się w głowie zwykłego-niezwykłego chłopaka, który rozpocząwszy dążenie do spełnienia swojego marzenia, spotkał zwykłą-niezwykłą dziewczynę. W ten właśnie sposób powstało miejsce pełne domowego ciepła, pogodnego uśmiechu oraz inspirujących rozmów przy wyśmienitej kawie. 

kontakt

Telefon: 502 127 852
Email: cytat.cafe.kawiarnia@gmail.com 
ul. Miodowa 23/1, 31-055 Kraków